Fout
  • Your server has Suhosin loaded. Please follow this tutorial.
 
Afdrukken

Uitslagen Clubkampioenschappen 2017 - JEUGD

Share

Jeugd 1 – jongens

1. Tristan Koskamp
2. Stan Keizer
3. Brian Franke
4. Hidde Velthuis
5. Rico Tel
6. Floris Reenaalda
7. Tyco Seppenwoolde
8. Lars Schuil
 

Jeugd – meisjes

1. Annelie Ludtke
 
 

Jeugd 2 – jongens

1. Renzo Koskamp
2. Ruben Nijhuis
3. Pim Rijshouwer
4. Tim Wegdam
5. Teun Breukers
6. Jikke Wigger
7. Kian Struik
8. Pelle Golbach
9. Lyam Seppenwoolde
10. Jesse Burgers
11. Mick Rossens
12. Stan Ludtke
 

Jeugd 3 – jongens

1. Wouter Dragt
2. Jurre van Nederpelt
3. Daan Hendriksen
4. Jullian Nijhuis
5. Stef van Olffen
6. Glenn Wolters
7. Mika Bongers
8. Hessel ter Huerne
9. Bram Hanstede
10. Max Wegdam
11. Wessel Suhre
12. Sven Verwoert
13. Max Selker
14. Mats Koehorst
15. Elmar Vrielink
16. Koen Korstanje
 

Jeugd 3 – meisjes

1. Manou Golbach
 

Jeugd 4 – jongens

1. Quinten van der Velde
2. Lucas Bruns
3. Thijs Kuiper
4. Daan Schoofs
5. Nick Hendriksen
6. Thijs Meenhuis
7. Hidde Scheurink
8. Michel Hoenink
9. Bram Groot Rouwen
10. Fabian Aalbers
 

Jeugd 4 – meisjes

1. Annelot Zwiep
2. Kirsten Dekkers
 

Jeugd 5 – jongens

1. Joren Poort
2. Tim Mentink
3. Kane Reekers
4. Jasper Verschoor
5. Richard van der Vegte
6. Thijs Heurman
7. Lucas Hellenkamp
8. Ruben Koiter
9. Ton Oude-Reimer
10. Rutger Aalbers

Jeugd 5 – meisjes

1. Tessa Dekkers
 
Afdrukken

Verslag Clubdag 2017

Share
Afgelopen zondag 10 september 2017 hebben we onder perfecte omstandigheden de Clubdag 2017 georganiseerd. Het programma van deze dag zag er als volgt uit:
9:00 uur:      ontvangst vrijwilligers met koffie bij OCP
9:30 uur:      keihard aan het werk met parcours, start/finish, BBQ, springkussen, geluidsinstallatie, stroomvoorziening, etc
11:30 uur:    soep, broodjes, donuts bij de Drekstek voor alle vrijwilligers
12:00 uur:    start clubdag met parcoursverkenning en ophalen startnummers
12:30 uur:    start jeugdcategorien op het wedstrijdparcours en techniekparcours; bloed, zweet en tranen, maar ook veel plezier!
 
Hele dag:
-Leon B. uit D.L. lult de hele dag aan elkaar: veel onzin, maar ook opvallend vaak met nuttig en zinnig commentaar.
-D.J. draait de hele dag muziek die gaandeweg steeds beter wordt
-strenge jury in de trailer die alles nauwgezet in de gaten houdt
 
15:00 uur:     prijsuitreiking jeugd met opvallend veel prijswinnaars uit de gemeente Borne..
15:15 uur:     wedstrijdrijders halen nog ff last minute hun startbewijzen op
15:30 uur:    spontane uitgifte van de laatste startnummers: Floris en Johan
15:45 uur:    start wedstrijd dames: dringen bij de start!
16:00 uur:    E.G. uit W. speelt wegenwacht en begeleidt spectaculaire fietswissel
16:15 uur:    close finish dames met spraakmakende eindsprint.
16:20 uur:    vele ego's (en ribben) sneuvelen op de technische trial met strenge jury
16:30 uur:    start wedstrijd heren na 15 min. wachten op auto. (Koud!)
16:45 uur:    competitievervalsing door inzet electrische fiets (mede mogelijk gemaakt door Everwood)
17:30 uur:    Finish heren waarbij een Weissen beter werd gewaardeerd dan een medaille!
17:45 uur:    Spontaan opruimen van het parcours
18:00 uur:    Huldiging clubkampioenen en afsluitende mega BBQ voor alle leden, sponsoren en vrijwilligers.
 
Nogmaals dank aan alle sponsoren, vrijwilligers, clubleden, deelnemers en supporters: dankzij jullie (en het fantastische weer) is de clubdag geworden zoals bedoeld: sportiviteit, gezelligheid en saamhorigheid: graag tot volgend jaar !
 
Groet, 
Organisatie Clubdag 2017

We hebben 51 gasten en geen leden online

Contact

Secretariaat@mtbhettwentseros.nl

Accommodatie/clubhuis:
Outdoor Challenge Park
Bornsedijk 105, 7576 PG Oldenzaal